Yazılım Varlık Yönetimi Raporlarını Paylaşma

Üst Yönetime Yazılım Varlık Yönetimi’nin raporunu açıklamanız mı gerekiyor ? Anlaşılması kolay görsel grafiklerde sunmak için SAM raporlarını kullanın. Artık deneyimleriniz ne olursa olsun ya da olmasın önemli analizlerinizi yöneticiler ve paydaşlarla paylaşabilirsiniz.

Yazılım Varlık Yönetimi kararlarınızı güçlendirin

SAM raporlama yazılımımız, işlemleriniz ve performansınızla ilgili önemli soruları analiz eder. Raporlama, SmartTrack yazılım varlık yönetimi platformumuzdaki verileri kullanır , böylece bu verileri zaman içinde ve her açıdan görüntüleyebilirsiniz. SAM Intelligence kontrol panelinde, şirketimizin en iyi uygulamalarına ve yaklaşık 20 yıllık proje deneyimine dayanan Temel Performans Göstergeleri bulunur. Her KPI, seçtiğiniz bir grafikte veya grafikte görüntülenir. Seçenekleri değiştirmek veya ayrıntılara girmek kolaydır. SAM raporlama kontrol panelini her ekibin sorumluluk alanı veya kişinin özel rolü için optimize edebilirsiniz.

SAM Intelligence kontrol paneli, analizini okunması kolay grafik ve grafiklerle ölçülebilir, anlaşılır SAM raporlarında gösterir. Doğru kişilere lisans uyumu ve optimizasyonu hakkında doğru bilgileri vermenin çekici ve otomatik bir yoludur.

Ekibiniz süreçlerini nasıl daha verimli hale getireceğini belirleyebilir, maliyetten tasarruf etmeye hızlı bir şekilde başlayabilir ve yazılım lisanslarını yönetme riskinden kaçınabilir. Daha da iyisi, Yazılım Varlık Yönetimi raporlarınız, yöneticilerin şirketin geleceğini başarılı bir şekilde planlamasına ve süreçlerinize, ekibinize ve size yatırım yapmasına yardımcı olacaktır.

SAM Intelligence’ın beş büyük avantajı:

Geçmiş SAM verilerini görüntülemeOluşturması kolay Anahtar Performans Göstergeleri’ni (KPI) kullanarak yazılım lisansları ile ilgili “zaman içinde” olan soruları yanıtlayın.
Görsel olarak grafikler pie charts, bar chats, linear graphs, tree maps, and geomaps olmak üzere birçok şablonu oluşturabilirsiniz.
Kendi Dashboard görselinizi oluşturunDashboard üzerinde nelerin görüntüleneceğini seçerek sorumluluklarınız ve hedeflerinizle alakalı KPI’lara bakın.
Sürükle, bırak ve Sil Grafikleri sürükleyip bırakma seçenekleriyle hızlıca tasarlayın veya ayrıntıları incelemek için tıklayın.
Raporlarınızı kolayca paylaşınSoruyu analiz edip raporu tasarladıktan sonra, sonuçları bir XLS, CSV veya PDF dosyası olarak dışa aktarabilirsiniz.
error: İçerik Korumalıdır.